Твір на тему: “Моє село”

Здорово провести час можна в сільській місцевості, наприклад, у селі, де живуть мої бабуся і дідусь. Я дуже люблю це село и проводжу у ньому усі літні канікули. У селі я часто ходжу в ліс, на річку чи озеро.

Найкраще місце в моєму селі – це лісове озеро. Саме тут можна відпочивати, засмагати, купатися. А рибалить тут –

Одне задоволення. На піщаному березі можна насолоджуватися мальовничістю озера. Озеро, як чарівне дзеркало, приховує в собі дуже багато загадок. Про наше озеро складають справжні легенди. Але особливо воно красиво восени.

Влітку

біля озера можна малювати відмінні пейзажі. Можна нескінченно дивитися на озеро, навколишню природу і відчувати легкий подих вітру та приємні сонячні промені.

Особливо красиво в селі бабусі і дідуся літнім вечором, коли заходить сонце. Сонечко повільно опускається, і яскраві фарби розпливаються по небу. Сонце заходить, і потихеньку починають загорятися зірки. Біля річки з’являється туман, він неквапливо починає застеляти все навколо.

Часто люди, які живуть в місті, не помічають усієї цієї краси. А час минає. Туму дуже важливо навчитися розуміти красу оточуючого світу і якомога частіше відпочивати на природі. Не потрібно нікуди поспішати, а слід просто жити.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 2,17 out of 5)

Твір на тему: “Моє село”