Добро і зло у п’єсі С. Маршака “Дванадцять місяців”

Відомий російський поет Самуїл Якович Маршак написав багато творів для дітей. Його перу належить обробка казки відомої чеської письменниці Бо-жени Нємцової “Дванадцять місяців”. У цьому творі, як і в будь-якій іншій казці, змагаються добро зі злом. В образі пасербниці зображене добро, чуйність, а мачуха і її дочка є втіленням злості та заздрості. Пасербниці доводиться підкорятися вказівкам мачухи, навіть якщо ці вказівки позбавлені здорового глузду, тому вона йде взимку до лісу за пролісками.

Проте сили природи у казковому світі співчувають

і допомагають бідній дівчинці. У лісі вона зустрічає дванадцять місяців, які здатні зробити неможливе і взимку виростити квіти, адже їм підвладний час. Бачачи доброту, чуйність і беззахисність дівчинки, брати-місяці допомагають їй і вона повертається додому з букетом квітів.

Мачуха та її рідна донька йдуть до палацу за корзиною золота в обмін на проліски, але на цьому історія не закінчується. Капризній принцесі мало квітів, вона хоче своїми очима переконатись у тому, що взимку можна виростити квіти. І всі герої віправляються у ліс на пошуки братів-місяців.

Як і в будь-якій казці, добро винагороджується, а зло караться.

Твір на тему: Добро і зло у п’єсі С. Маршака “Дванадцять місяців”


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Добро і зло у п’єсі С. Маршака “Дванадцять місяців”