Дитячий дивосвіт в оповіданні «Чарівна крамниця»

Уявлення дитини про реальний світ с неповторними і унікальними. І шкода, що з плином часу, стаючи дорослими, ми втрачаємо цей дар, сприймаючи життя у сірих фарбах.

Саме про урок сприйняття життя як чарівного святна, який маленький хлопчик дає своєму батькові, і йдеться в оповіданні «Чарівна крамниця». Бо, як нам здається, інколи і діти можуть багато чого навчити своїх батьків Вже саме місцезнаходження магазину є загадковим – щось у ньому є невловиме, схоже на міраж.

Такими видаються і іграшки, що продаються гам: «Зникаюче яйце», «Маля,

яке плаче, мов живе», «Купи і дивуй друзів». Так само і увійти до крамниці можуть тільки добрі, виховані, чемні малюки. Для вередунів вхід туди закритий.

Для дітей, які вірять у диво, воно є на кожному кроці: з голови продавця вилітають скляні кульки і опиняються в кишені, продавець перетворюється на кролика, олов’яні солдатики оживають, чарівний щит, чоботи-скороходи і шапка-невидимка мають свою реальну ціну.

Покинувши чарівну крамницю, батько аналізує, як сприйняв цю пригоду син. Виявилося, що він сприйняв чари як щось природне і був задоволений цим днем. Після прочитання цього чудового оповідання хочеться сказати: «Дорослі, не забувайте, що ви теж колись були дітьми!»


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Дитячий дивосвіт в оповіданні «Чарівна крамниця»