Крамниця “Усе для щастя”

Зайшла я одного разу до крамниці “Усе для щастя”. З подивом розглядала усілякі товари, що тіснилися на її полицях, і нарешті, вибрала собі аж чотири речі. Зараз я розповім вам про них.

Перша річ – це “Еліксир здоров’я, любові і щастя”. Той, хто вип’є хоч ковток цього еліксиру, завжди буде здоровим, любитиме людей і житиме мирно та щасливо! Мені сподобалось те, що цей еліксир ніколи не закінчу вався, і чим більше людей вип’є його, тим більше наповнюється пляшечка з еліксиром. А ще сподобалась сама пляшечка – кришталева,

з різними візерунками, невелика, квадратна, з круглою кришталевою кришечкою. Крізь її прозорі стінки яскраво зеленів еліксир. Я дам ковтнути його всім своїм рідним, щоб ніхто з них ніколи не хворів, не помирав і щоб ми жили дружно і щасливо. А ще я напою цим еліксиром своїх однокласників, щоб ми не пропускали занять через хворобу і ніколи не сварилися між собою.

А ще я вибрала в крамниці піч, звичайну на вигляд піч, таку, яка є на кожній кухні. Але це була чарівна піч, що сама пекла печиво, пиріжки, тістечка і торти.

Навіть продуктів для неї не потрібно, варто лише попросити спекти наприклад, улюблене тістечко, і за п’ять хвилин

усе готове.

Третьою була золота скринька. Вона невеличка – розміром з мою долоню, але важкенька. Сама скринька довгаста, кришка на ній напівкругла, вирізьблена, з фігурною ручкою. На передній стінці замок і маленький золотий ключик до нього. Яку б річ не попросив, і якою б великою не була річ, відкривши скриньку, отримаєш її. Але просити треба лише потрібні речі. Жадібним скринька нічого не дарує і навіть не відчиняється для них.

Потім я вибрала крейду – білу шкільну крейдочку, довгу і гладеньку, тонко застругану на кінці, як олівець. Ця крейда пише грамотно, не припускається жодної помилки. З такою “розумною” крейдою не страш

Но виходити до дошки, з нею не дістанеш низької оцінки і не осоромиш ся перед учителем і класом. А ще – ця крейда ніколи не списується.

Мабуть людина і без такої крамниці може почувати себе щасливою чи нещасною. Це залежить від ставлення до життя. Та нам усім хочеться чогось чарівного. Тому я й придбала ці речі.


Чому не склалося щастя в родині хельмерів.
Крамниця “Усе для щастя”