Що для мене найважливіше в житті?

У чому сенс життя? Це питання я не раз ставив перед собою. І щоб відповісти на нього, треба бути щирим, зазирнути у свою душу і знайти той скарб, без якого неможливо жити. В моєму житті був такий період, коли мені хотілося більше розваг.

Пізніше мене зацікавив мій духовний світ. А інколи я відчував, що мені бракує грошей, щоб здійснилася та чи інша мрія. Гак що ж

найважливіше у житті? На це запитання я поки що не знайшов остаточної відповіді. Та це, гадаю, не страшно, бо люди шукають відповіді на нього протягом усього свого життя.

Однак, думаю,

що сенс людського життя – в духовному самовдосконаленні й добрі. Людина завжди повинна прагнути до високих ідеалів, ставити перед собою велику мету. Бо стане мілкою, як глухе болото, душа, зміліють почуття.

Треба займатися справою, корисною і погрібною людям. Вона повинна забезпечити і твій достаток. Бо людина, задавлена бідністю, ніколи не буде щасливою. А хіба бути щасливим – це не висока мета людського існування?

Дуже важливо не втратити віру в майбутнє людей. Важливо мати хороше здоров’я. Багато чого потрібно людині, щоб вдало склалося життя. Та те, без чого я не можу прожити сьогодні,- це батьки, друзі, навчання,

моя улюблена музика, баскетбол.

Бо ти на землі людина!

Що можеш ти, слабка людино? Який довгий шлях пізнання природи, вдосконалення себе і навколишнього світу ти пройшла? І ось уже твоя думка лине в космос, ти освоюєш морські глибини: Бо ти – людина.

Кожен повинен зробити свій внесок у розвиток країни. Змінити життя на краще, довести, що ти на щось здатний. Ми повинні залишити добру спадщину своїм нащадкам, щоб вони могли пишатися нами. Не повторювати помилок минулого і прагну ти жити в злагоді.

Вчені досягли немалих успіхів у розвитку науки. Але в цьому є як позитивне, так і негативне; Людина пройшла свій шлях від примітивної до досконалої зброї. Але які тяжкі наслідки цього винаходу, скільки покалічених людських доль!

Ніхто не гадав, наприклад, що може трапитися трагедія на Чорнобильській АЕС. Скільки ще буде нагадувати про себе Чорнобиль? Як змінила навколишнє середовище ця катастрофа? Як виправити ці помилки? На ці питання ніхто не має відповідей.

Ми йдемо дорогою життя. Де брати сили, натхнення, долаючи перешкоди? Хто пояснить, підкаже й навчить? Часом дійсність буває жорстокішою; ніж сподівання. Але незважаючи на те, хто ти: політик, вчений, письменник чи звичайний робітник, – всі ми люди. Кожний нерозумний крок може привести до тяжких наслідків, і відповідність за це нестиме все людство.

Життя тільки тоді буде кращим, коли люди почнуть думати не лише про себе, а й про тих, хто навколо.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Місце уяви фантазії романтичності у житті людини.
Що для мене найважливіше в житті?