Школа майбутнього (2варіант)

Інший раз буває цікаво уявити собі, якою може бути наша життя через п’ятдесят чи сто років, і про це існує безліч фантастичних фільмів і повістей. Хтось із авторів представляє планету в страшному катаклізмі, хтось навпаки, бачить майбутнє у світлих і райдужних тонах. Але якщо поміркувати над тим, якою може бути школа майбутнього, виникають найрізноманітніші ідеї та варіанти.

Найімовірніше, комп’ютеризація ще більше проникне в наше життя, і вже не тільки звичайні рідкокристалічні дисплеї, а й величезні голографічні монітори замінять

географічні карти, плакати та інші наочні посібники, і можна буде з будь-якого запиту викликати об’ємні зображення землі, тварин або молекул речовин.

Можливо, сенсорним дисплеєм буде забезпечена і кожна парта, щоб учень міг записувати і вирішувати завдання, а вчитель на адміністраторському комп’ютері міг бачити весь хід його роботи. Таким чином, необхідність у зошитах може відпасти зовсім, але це не означає, що школярі розучаться писати. Грамотному і гарному письма молодші класи навчатимуться, як і колись, а в старших буде введено періодичне повторення правил правопису.

Швидше за все, в школі майбутнього

учням буде даватися більше часу на самостійну роботу і персональні творчі завдання, щоб школяр міг більше працювати над предметами, відповідними вибору його майбутньої професії. І навіть профорієнтація відбуватиметься в самому прогресивному ключі з докладним тестуванням не тільки рівня підготовки, але і психіки учня, щоб його відповідність обраної спеціальності було оптимальним.

Незважаючи на високий рівень технологій та автоматизації, у школі майбутнього буде приділятися час і особливу увагу ручної праці, малювання і прикладного творчості. Обов’язковими залишаться і уроки фізкультури, заняття на свіжому повітрі, оздоровчі та загартовуючі вправи.

Але якими б не були часи, від школяра завжди будуть вимагатися посидючість, хороші знання і прагнення до саморозвитку як запорука успіху його майбутньої кар’єри.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Школа майбутнього (2варіант)