Новорічні браконьєри. Замітка в газету

На Новий рік люди ставлять у себе в хаті ялинку та прикрашають її. Ця традиція, яка з’явилася в Німеччині, зараз існує в усьому світі. Перед Новим роком кожна людина купує ялинку. Великі ялинки стоять у центральних районах міста, на дитячих майданчиках, у школах та дитячих садках – скрізь у тих місцях, де є діти.

Ялинки продаються в спеціальних металевих загорожах. За день-два до Нового року перед цими загорожами виникають великі черги. Ялинок продається багато, але, як правило, до Нового року вони всі розкупаються.

Та ось недавно я

побачив дивовижну картину. В одній загорожі стояла величезна кількість ялинок. Новий рік уже відсвяткували та було ясно, що їх ніхто не стане купувати.

– “Навіщо стільки ялинок?” – запитав я перехожих, які йшли мимо. “Та це приватне підприємство, – відповів мені один із них, – Вони закупили велику лісову ділянку та весь ліс на цій ділянці вирубали. Ялинки привезли до міста для продажу під самий Новий рік, сподіваючись отримати великі гроші. Але майже всі вже були з ялинками, тому товар не знайшов покупців”.

Це ж скільки лісу було вирубано марно! А ліс – це легені планети. Я думаю, що вирубка лісів повинна стати державною монополією. Тоді таких випадків не буде траплятися.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Новорічні браконьєри. Замітка в газету