Твір-переказ: Мій улюблений мультфільм

Останнього разу, коли я ходила до кінотеатру, я дивилася там мультфільм. Це дуже цікавий комп’ютерний мультик, який називається “Шрек”. У ньому поєднані пригоди і кохання. І жарт. Отже, сюжет фільму такий. Десь у лісі жило страшне чудовисько на ім’я Шрек. Воно було жахливе зовні, але з доброю душею. Люди його ненавиділи і боялися. Одного разу Шрек порятував осла, який говорив людською мовою. Чудовисько і осел здружилися. Потім вони врятували прекрасну принцесу від злого принца, який хотів з нею одружитися. Принцеса була дуже вдячна своїм

новим друзям і залишилася жити з ними. Так вони втрьох прожили деякий час, аж поки Шрек і дівчина не закохалися одне в одного. Однак Шрекові соромно було освідчитися через його потворність. Одного разу закохані посварилися, і треба ж було такому статися, що саме в цей день злий принц знайшов принцесу у лісі і забрав її з собою туди, де все було готове до весілля.

Принц навіть не здогадувався, що принцеса зачарована з самого дитинства і після заходу сонця вона перетворюється на потвору. Врятувати дівчину від чарів могла б тільки та людина, яка насправді її кохає. Тому коли під час весілля з принцесою відбулися страшні метаморфози, наречений не був до цього готовий: він розлютився, а гості сміялися. Саме в цей час з’явився Шрек і поцілував принцесу, та дива не сталося. Однак це не засмутило закоханих – тепер їх чекало щасливе життя разом. Вони одружилися і жили щасливо в лісі.


Твір про подорож до києва.
Твір-переказ: Мій улюблений мультфільм