Твір-опис місцевості: Вулиця Сумська у Харкові

Я люблю своє місто Харків за красиві споруди, за прекрасні парки, чудові театри та музеї. Однією з головних вулиць мого рідного міста є Сумська.

Вона поєднує історичний центр міста з новим адміністративним. І тому в ній органічно злито історичне з сучасним, завжди вирує життя. За однією із версій цією дорогою добиралися до сусіднього міста Суми. Звідси і назва вулиці.

Вулиця Сумська є культурним осередком міста, бо на ній знаходяться два театри: Державний академічний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та оперний театр ім.

М.В. Лисенка. Ряди будинків на вулиці перериваються парками, садами, скверами.

Біля входу в міський сад ім. Т.Г. Шевченка підноситься пам’ятник Великому Кобзарю, який визнано кращим серед існуючих монументів поету. Улюбленим місцем відпочинку як дорослих, так і дітей є зоопарк, в якому зібрано фауну всіх континентів.

У 1894 році харківськими студентами було закладено міський парк. Зараз тут розбиті майданчики для ігор, дитяче містечко, є затишні алеї та галявини. У першу повоєнну весну було закладено сквер Перемоги, а в 1947 році там споруджено фонтан «Дзеркальне джерело».

Стильова різноманітність будов, що гармонує із зеленню садів і парків, надає Сумській вулиці неповторності. Вона є справжньою оздобою нашого міста.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-опис місцевості: Вулиця Сумська у Харкові