Перший день весни

Ой, виходьте, дівчата,

Та в сей вечір на вулицю

Весну красну стрічати,

Весну красну вітати!

Весна – це початок життя. Уся природа пробуджуєть­ся, повертаються з вирію птахи. Дзвінкі струмки талої води котяться по схилах. Як весело стрічати весну!

Першим днем весни вважають перше березня, але чо­мусь цей день найчастіше буває доволі морозним, зовсім зимовим. Ой, не хоче зима залишати українські простори! Буває, увесь березень відлиги змінюються морозами: так змагається зима з весною. Та ця боротьба навряд чи має сенс, бо ж весна

все одно переможе.

Я народився на початку квітня і першим днем весни вважаю власний день народження. Дійсно, у цю пору сніг і лід блискавично тануть, визирає з-за хмар тепле сонечко, а в парках і скверах поволі починає пахнути першим лис­тям. Люди змінюються за зиму, робляться суворішими, але весна знає, як розтопити їхню суворість. Війнула весна ласкавим вітерцем, розтопила кучугури снігу й океани льо­ду – ось і посміхнулась, подобрішала людина. Усі тепер готові до сюрпризів погоди: ніщо тепер не зіпсує бадьорого загального настрою.

У школярів своя радість: якщо почалася весна, то не­забаром скінчиться

навчальний рік і почнуться канікули. Тільки старшокласники ходять замислені, їм доведеться складати іспити: випускні, а потім і вступні. Та все одно весна надихає кожну людину на красиві вчинки й добрі слова. Навесні навіть у натовпі не тісно, чи не так? Тож простуймо радісною вулицею в перший весняний день і не турбуймося ні про що. Адже кожний наступний день вес­ни щасливіший за попередній.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Перший день весни