Чорна пантера Багіра

Мудре слово чорної пантери на Раді. (Коли вирішувалася доля Людського ди­тинчати на скелі Рад, не вистачало ще одного голоса на користь Мауглі. І ось тут прийшла Багіра, чорна, як сажа, але з чудовими плямами на хутрі. Вона сказала, шо вбивати голе дитинча – ганьба. Вона не тільки підтримала Балу, але й додала бика – це був її внесок.)

Багіра слідкує за навчанням Мауглі. (Багіра і Балу екзаменували Мауглі на знання Владичних Слів Джунглів.)

Багіра б’ється з Бандар-Логами, рятуючи Мауглі. (Коли Мавпяче Плем’я ви­крало Мауглі, Багіра,

Балу і Каа кинулися рятувати хлопця. Мавпи тісною зграєю кинулися до Багіри й оточили її, кусаючи, дряпаючи та скиглячи. Вперше Багіра билася до загину, і все задля того, щоб врятувати Людське ди­тинча, яке любила.)

Багіра турбується про Мауглі. (Багіра пояснювала Мауглі, шо він Людина, а Людині важко серед мешканців Джунглів. Вона посилає його до Людей за Червоною Квіткою, яка буде, коли потрібно, сильнішою за всіх товаришів.)

Чорна пантера поруч із Мауглі, що звільнив Мессуа та її чоловіка. (Багіра про­понує свою допомогу. Вона зайшла у дім, який щойно залишили Мессуа та її чоловік. Коли туди вдерся натовп і світло

смолоскипів залило кімнату, всі по­бачили Багіру, чорну, мов сажа, і страшну, мов пекло.)

Смерть людей через анкас вразила Багіру. (Коли Мауглі вирішив ще раз гля­нути на кинутий анкас, Багіра сповістила, що анкас взяла Людина. Вона нага­дала Мауглі попередження Білого Клобука, що ця річ несе смерть. Ось вже є одна. Далі вони побачили ще три трупи, поряд лежав анкас. Із мовчазної згоди Багіри Мауглі повернув анкас білій кобрі.)

Прощання. (Коли Мауглі повертався до Зграї Людей, Багіра прийшла попро­щатися. Вона полювала на бика, закривавила праву лапу – так вона поясни­ла, чому не приходила. А потім побігла геть, крикнувши двічі: “Пам’ятай, Ба­гіра любила тебе…” Вона, чорна, дужа і жахлива, соромилася своїх сліз, а тому мерщій побігла.)


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Чорна пантера Багіра