Замітка до стінгазети. Спортзал став кращим, ніж новий

Останнім часом змінився вигляд шкільного спортзалу. Старшоклас ники разом з батьками встановили грати на вікнах – це рятує скло від неслухняного м’яча. Учні 6-8 класів самотужки полагодили спортивні мати, хоч довелося докласти неабияких зусиль. Поштукатурено й пофарбовано стіни приміщення.

Значну роль у ремонті спортзалу відіграла рада школи. Це вона розшукала спонсорів-батьків, за чиї кошти було придбано усе необхідне для роботи.

Хочеться щиро подякувати школярам та їхнім батькам за добре виконану роботу. Така праця є дуже корисною

для школи, адже від можливості повноцінно навчатися на уроках фізкультури та тренува тися після уроків залежить здоров’я школярів. Отже, кожному з нас надано чималу послугу.

Члени ради школи теж попрацювали на славу. Сучасні за дизайном та охайно виконані грати на вікнах аж ніяк не зіпсували інтер’єру, а штучна шкіра, якою обновлено мати, як не дивно, зробила їх кращими, ніж вони були колись. Без фарби, шкіри і особливо грат про переобладнання спортзалу на такому рівні годі було б мріяти. Таким чином, робота мала величезне значення та гідна щиросердої дяки від учнів та працівників школи.


Культурна людина якою я бачу.
Замітка до стінгазети. Спортзал став кращим, ніж новий