За що я люблю школу? (За оповіданням І. Франка “Грицева шкільна наука”)

Школа – це перший важливий етап у житті кожної людини. Адже приходить вона сюди зовсім маленькою та незахищеною. А виходить – з кошиком знань та безліччю приємних спогадів.

Школа дає можливість здобувати знання, допомагає проявити власний талант дитини. Саме у школі розкриваються таланти та формуються характери. А це, безумовно, впливає на майбутнє людини.

Також школа – це можливість постійно спілкуватися та знайти собі друзів, які потім завжди з тобою будуть триматися поруч.

Але чому, коли все так добре у школі, туди навідріз відмовився ходити головний герой оповідання І. Франка “Грицева шкільна наука”?

Можна лише припустити, що йому не сподобалося ставлення інших дітей до себе. Згадаймо, як із Гриця глузували. Можливо, ще й те, що школа для нього було чимось незвичним. А нове завжди спершу відлякує.

Але, навіть незважаючи на це, мені здається, що кожній дитині цікаво розпочати подорож у безмежному світі знань і спілкування. Адже навчання може ста­ти для дітей цікавою та захопливою справою.


Особливості мина мазайло.
За що я люблю школу? (За оповіданням І. Франка “Грицева шкільна наука”)