Я живу на цих сторінках

Я живу на цих сторінках. Не дивуйтеся, що мене не видно, – це просто тому, що я фея. Мене може побачити тільки зовсім маленька дитина або дуже добрий мудрий дорослий.

Не знаю, у чому причина, але одного разу мене потягнуло на ці сторінки прямо з Казки! Тут було багато дитячого сміху й радості, багато чарівних квітів і дивовижних звірів, з якими дружили сонячні зайчики, – і я залишилася тут жити!

Якщо дозволите – я візьму Вас у Казку… Теперішню Казку, звідки я родом. Там Ви побачите чарівні будиночки, у яких живуть гноми й тролі; птахів і метеликів,

які вміють здійснювати всі мрії; тваринок, які відвідували Вас колись у снах, і величезні райдужні галявини квітів!

Яскраво-червона квіточка й Квітка-семибарвка теж звідси! Багато хто думає, що бісер – це просто скляні різнобарвні бусинки, які можна нанизати на ниточку або на волосінь, – і вийде гарно. Але всі ці люди помиляються! Насправді бісер – це осколки Казок, які залетіли в наш світ випадково.

Мало хто це знає, але я – знаю. Синій бісер – це зоряний пил або морські бризки, жовтий – це, звичайно ж, сонячні зайчики, сріблистий – осколки дзеркальця зачарованої принцеси, білий – застиглі звуки пелюстків пролісків, що розпускаються, червоний – скам’янілі іскорки вогню, а зелений – це відблиски посмішок снів дерев…

Так що не варто поводитися з усім цим багатством необережно, інакше його дійсно можна перетворити у звичайні бусинки, нанизані на ниточку.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Мій ідеал моя мама.
Я живу на цих сторінках