Хочеш їсти калачі – не сиди на печі

Напевне найпрацьовитішою істотою у світі природи є бджола. Її праця важка: маленька комаха будує свою хатку, збирає нектар із квітів, потім перероблює його на мед. Але саме за цю важку працю люди дуже поважають бджолу, оберігають її за негоди, підгодовують узимку, а працелюбних людей завжди порівнюють саме з цією комахою.

У кожного з нас своя праця: у школярів і студентів – навчання, у їхніх батьків – робота, у дідусів і бабусь – піклування про дітей та внуків. Та саме за цю щиру, наполегливу працю поважають людей інші. Щоб досягти чогось, щоб покращити себе й оточення, треба наполегливо працювати. Недарма часто повторюють, що праця перетворила мавпу на людину.

Щиру працю завжди буде винагороджено. Люди, що працюють десятиліттями, отримують ордени та медалі, на їхню честь називають вулиці чи навіть населені пункти. А просту людину, що не б’є байдиків, завжди супроводжує повага інших.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір про подорож до києва на німецькій.
Хочеш їсти калачі – не сиди на печі