Вірний зброєносець Дон Кіхота – Санчо Панса

Санчо Панса – селянин, який супроводжує Дон Кіхота як «зброєносець». Це повна протилежність своєму господареві. Вона починається із зовнішності – маленька, товста фігура Санчо Панси різко контрастує з образом високого і худого лицаря.

В Санчо живе душа мужичка-власника. Його тверезі оцінки, що враховують насамперед матеріальний інтерес, постійно вступають у протиріччя з ідеалістичними мріями Дон Кіхота.

Разом із здоровим глуздом та практицизмом Пансі притаманні мудрість і людяність. На відміну від пишномовних декламацій Дон Кіхота, мова Санчо Панси щедро пересипана народними прислів’ями та приказками.

Надії на збагачення, що володіли Санчо Пансою на початку їхньої спільної подорожі з Дон Кіхотом, поступово змінюються почуттям безкорисливої відданості своєму господареві. А як достойно поводить себе Санчо Панса на посту «губернатора»!

Згідно з гуманістичними настановами свого господаря, він виявляє справжню мудрість і справедливість. Його безкорисливість різко контрастує із хабарництвом справжніх губернаторів Іспанії.


Твір на тему твору за сестрою.
Вірний зброєносець Дон Кіхота – Санчо Панса