Величальна пісня матерям, публіцистичний твір з української мови

Найсвятішим словом «мати» називають Україну – нашу незалежну державу, землю, що нас годує. Чому саме для висловлювання найщиріших, найніжніших почуттів використовують рідне й милозвучне слово «ненька»? З перших хвилин життя кожен відчуває теплоту й турботу найріднішої на світі людини. Скільки б не було у неї дітей, всім приділить увагу, віддасть часточку серця.

Матері виховують героїв, які мужньо захищають рідну землю, Вітчизну від поневолення; вчених, які примножують людський досвід і роблять нашу державу цивілізованішою; митців, які

творять культуру народу; робітників, селян, які працюють для створення матеріальних благ. Матері власним прикладом вчать жити на цьому світі, несучи проміння доброти й людяності. З роду в рід ненька несе вогонь духовності.

Саме материнська пісня, казка, розповідь знайомлять з віковічними традиціями народу, в яких криються краса світу, його безмежність, незбагненність. Матері готові захистити в тяжкі хвилини, вони в постійній турботі про долю дитини. Тому такою величезною трагедією є війни, що не тільки спустошують землі, а й відбирають у матерів найдорожче – їхніх дітей.

Материнська любов зігріває кожного протягом усього життя. Тому народ складає жінкам-матерям пісні, в яких бринять ніжний сум та невисловлена любов до найріднішої людини у світі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Величальна пісня матерям, публіцистичний твір з української мови