Твір за картиною Попова «Мати»

Переді мною репродукція з картини «Мати» М. Т. Попова – сучасного українського художника і графіка. На першому плані малюнка – молода жінка, яка тримає дитину і замішувано дивиться їй у вічі.

Малюк спостерігає за своєю матусею і, здасться, хоче їй щось сказати. Вони, мабуть, відпочивають у альтанці, яка розташована в саду. В материнських очах можна прочитати безкраю любов, ніжність до дитинки. Жінка наче замислилася над долею своєї дочки чи сина. Вона тримає маленьку дитячу ручку, і ми відчуваємо її материнське душевне тепло.

Між малюком

та матір’ю існує німий, тільки їм двом зрозумілий внутрішній зв’язок. Героїня цього малюнка нагадує матір з «Колискової» Лесі Українки. Сповиваючи дитинку, вона пестила її та співала пісню, в якій були і ніжність, і материнська любов, і турбота за майбутнє малюка.

Художник передає душевний стан матері і малюка, використовуючи пастельні кольори. Жовтий, жовто-коричневий, зеленаво-голубий та рожевий тони створюють атмосферу тепла та затишку. .

На малюнку немає контрастних кольорів – чорного та червоного. Саме цим автор підкреслює ніжний зв’язок між матір’ю та дитиною.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір про запоріжжя.
Твір за картиною Попова «Мати»