Твір з української мови”Хто такий громадянин?!!!!”

Хто такий громадянин? Перш за все – це я, громадянин України, що народився у могутній, вільній і незалежній державі, яка ще зовсім недавно була лише складовою частиною іншої, тепер не існуючої великої держави – Радянського Союзу. Я не можу сказати, як би мені жилося в Україні під час існування СРСР, але я не маю ніякого сумніву в тому, що краще мати хоча і невелику, але незалежну і вільну Батьківщину, ніж жити пригніченим у великій державі.
Як громадянину своєї країни мені добре відомо, що історія України та її народу сягає давніх часів.

Український народ добре відомий у всьому світі своєю незнищенністю та неподоланністю, а також створенням великої і могутньої єдності багатьох народів – Київської Русі, а далі й осередку протистояння с царською Росією – Запорізької Січі.
Я пишаюсь тим, що живу у такій країні. Незважаючи на те, що Україна досить молода держава, вона вже зараз ініціативна і ростить розумних нащадків, які будуть здатні підняти її на самий високий світовий рівень. Вже сьогодні наше суспільство потребує активних і освічених громадян, які вміють жити і працювати в умовах демократизації країни, в обставинах економічного росту і особистої відповідальності
за подальшу долю своєї держави, які вміють встановлювати доброзичливі контакти і налагоджувати взаємовідносини з іншими людьми, з іншими країнами, швидко орієнтуватися в тих чи інших ситуаціях, що склалися, та швидко адаптуватися до нових суспільних та державних умов.
Тому найважливішими складовими свідомості справжнього громадянина на сьогоднішній день є такі моральні цінності та гуманістичні риси, як єдність загальнолюдських і національних цінностей, увага, доброта, чуйність, совість, милосердя, чесність, правдивість, повага до інших, справедливість, працелюбність, гідність, терпимість до негідної поведінки людей, а також повага до своїх батьків. Саме ці якості повинні бути притаманними справжньому громадянину, дійсно культурній людині. А культура поведінки з одного боку виражає моральні вимоги нашого суспільства, що закріпилися у принципах, ідеалах і нормах закону. А з іншого боку – це положення, які спрямовують, контролюють и регулюють вчинки людини, допомагаючи бути їй гідним громадянином.
Сучасний вибір нашої країни орієнтується на демократичні цінності, тому сьогодні ми зобов’язані не тільки мати уявлення, а добре знати свої права, права інших, суть взаємовідносин у суспільстві, його специфічні риси і напрями розвитку країни. На мою думку, дуже важливо, щоб кожен громадянин розумів необхідність трудової активності і праці, підприємництва та ініціативи. Не менш важливо, щоб країна допомагала і нам, молодим її громадянам, надавала підтримку в наших змогах втілити у життя наші мрії. Ми вже зараз майже готові до суспільної творчості і до повної адаптації у суспільстві, до самореалізації в умовах ринкових відносин і до здорової конкуренції. Тому сьогодні справжній громадянин – це людина, яка поважає культурні традиції свого народу і його духовну спадщину, поважає своїх близьких та людей, що його оточують, та поряд з цим, перш за все, піклується за добробут свого народу, добробут, незалежність та свободу своєї країни.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір на тему вихованість.
Твір з української мови”Хто такий громадянин?!!!!”