Твір з народознавства «Про квітку папороті»

Легенда розповідає, то квітне папороть тільки одну мить – опівночі на Івана Купала. З цією квіткою можна бачити всі скарби, як би глибоко під землею вони не були. Правда, розшукати таку квітку набагато важче, ніж самі скарби.

За розповідями, опівночі із широких листків папороті рантом з’являється пуп’янок, який на очах починає зростати і підніматися вгору. З нього з’являється червоно-вогняна квітка, така яскрава, що боляче дивитися. У що мить треба зірвати квітку. Але людині дуже рідко вдається це зробити.

Нечиста сила не хоче підпустити людину до чудової квітки, яка має дорогоцінні властивості. Хто ж розшукає квітку папороті та зуміє нею заволодіти, той набуде неабиякої влади над усіма. Немає нічого неможливого для володаря цієї квітки. Така у ній сила.

Мало кому пощастило здійснити свою мрію, тому дехто вважає, що папороть взагалі не має цвіту. Але я вірю, що ця легенда має життєві реальні корені. Спробуйте і ви пошукати цю магічну квітку. Може вона принесе вам щастя.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Суспильство у якому я хочу жити.
Твір з народознавства «Про квітку папороті»