Твір в науково-популярному стилю про якусь тварину

Панда. Розрізняють велику панду й малу панду. Велика панда (бамбуковий ведмідь) – ссавець, якого тепер відносять до родини ведмедевих. Ця тварина нагадує ведмедя, але має круглішу голову, що нагадує чорно-білу маску. Велика панда живе в листяних та хвойних лісах із густим бамбуковим підліском в гористих місцевостях центрального Китаю, таких, як Сичуань і Тибет, на висоті від 1200 до 4000 м над рівнем моря. ІЖивляться панди різними рослинами і найперше – молодими пагонами бамбука, які вони розгризають міцними щелепами.
Велика панда – це

вимираючий вид, головною загрозою її виживанню є подальша втрата середовища проживання та дуже низький рівень народжуваності як в неволі, так і в дикій природі. Вважають, що близько 1600 панд досі проживають у дикій природі. Велика панда є символом Всесвітнього Фонду Дикої Природи. . Мала панда (кошачий ведмідь) – вид ссавців ряду хижих, переважно травоїдна, розміром небагато більша за кішку. Особливих успіхів у розведенні цих тварин у неволі досяг Зоопарк Хефей.
Систематичне положення малої нанди довгий час було неясним, її відносили то до родини єнотових, то до ведмедевих, проте пізніше за даними молекулярних досліджень
її виділили до окремої родини малопандових.

Верблюд. Верблюд – великий жвачний ссавець ряду парнокопитних. На відміну від інших жвачних верблюд має трьохкамерний шлунок. Має два пальці на нозі з широкою м’якою підошвою, пристосованою для ходіння по піску, і копита, схожі на нігті.
Тварини тривалий час можуть обходитися без їжі, а якщо випаде нагода знайти в пустелі колючу рослину (вона так і називається – верблюжа колючка), то легко її зжує, бо їхній рот нечутливий до уколів і захищений від них. Верблюди довго можуть обходитися без води, зате коли натраплять, то випивають за 10 хвилин до 130 літрів. Темного кольору очі здатні помітити людину, яка рухається на відстані до 1 кілометру. Довга пухнаста вовна захищає тварину від перегрівання під палючим сонцем пустелі.
Існує два види верблюдів: одногорбий і двогорбий.
Оскільки верблюди мають великий запас їжі у вигляді жирової тканини горбів, довгий час можуть обходитися без, води, добре переносять спеку й холод, вони добре пристосовані для життя в пустелі.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Цитатна характеристика бульби.
Твір в науково-популярному стилю про якусь тварину