Твір: “Що приваблює мене в образі Джіма Хокінса?”

Люди, які володіють великою сміливістю і відвагою, ніколи не бувають забутими і непопулярними. Як правило, такі люди здобувають повагу, розуміння, всі хочуть бути схожими на них. Сміливість – це дивовижна якість. Іноді сильні люди не можуть зважитися на сміливий вчинок, а іноді ті, хто зовсім не виглядає сильним або загрозливим, вирішується на щось таке, що вражає буквально всіх навколо. Не обов’язково бути сильним, розумним або дуже досвідченим, щоб бути відважним, для цього достатньо володіти самими високими духовними якостями, бути наближеним

до кращих зразків людини на Землі. Саме відвага приваблює мене більше, ніж що-небудь інше, саме тому сміливі люди завжди отримують мою увагу і надзвичайний повагу.

Саме таким сміливим і відважним хлопцем і був Джім Хокінс. Будучи звичайним молодим хлопцем, Джим Хокінс потрапив в таку ситуацію, яка була під силу далеко не всім молодим людям його віку. Він вирушив у подорож за скарбами, де йому судилося зіткнутися з величезними проблемами і неприємностями. Звичайно, він переживав і навіть трохи боявся, але його дух, не по роках сильний і впертий дух, виявився сильніше страху. З одного боку, це дивно, адже Джім був звичайним

хлопчиком. Багато з інших хлопців його віку просто злякалися б, можливо, що навіть і розплакалися б, але він не зробив цього. Він бився з піратами, рятував інших людей і здійснював найсміливіші вчинки, незважаючи на все, навіть самі складні обставини його життя. З іншого боку, слід розуміти, що у Джіма Хокінса в деяких випадках просто не було вибору. Обставини змушували його стати героєм і справжнім тріумфатором волі, і він сміливо і відважно робив це. Звичайно, це є головною причиною, чому мене приваблює цей образ.

Важливий і той факт, що такі літературні образи, як Джім Хокінс, приваблюють і з тієї причини, що в сучасному світі їх надзвичайно мало. Варто відзначити, що сьогодні всі люди керуються виключно своєю безпекою. Людина швидше буде загнивати, але не буде нічого робити, йти на ризик тощо. Сучасне життя стало настільки простим і комфортним, що зустріти бодай когось, хто дійсно потрапляє в складні життєві обставини, сьогодні надзвичайно непросто. Звичайно, на такому різкому контрасті Джім Хокінс сприймається героєм.

Існує безліч героїв з літератури, які викликають симпатію. Але у всі часи мене найбільше приваблювали ті, які мали високі людські якості – сміливість або відвагу. Іноді людині потрібно ризикувати, іноді важливо переступити через себе і власний страх. І якщо це дійсно вдається зробити, така людина заслуговує не лише уваги або поваги, він заслуговує самої цієї симпатії та інтересу.


Суспільство в якому я хочу жити.
Твір: “Що приваблює мене в образі Джіма Хокінса?”