Твір по картині І. Шевандроновой “У сільській бібліотеці”

Картина І. Шевандроновой “У сільській бібліотеці” відкриває перед нами куточок невеликої сільської бібліотеки. Весело потріскують дрова, поширюючи тепло. Тут затишно і тепло, а за вікном видно засніжена сільська вулиця, хати з пухнастими білими шапками зі снігу, холодне зимове небо.

У бібліотеці зібралися хлопці. Видно, що це їхнє улюблене місце збору, все їм тут звично і знайомо. Одні чекають, коли їм видадуть нові книги, інші, вже отримавши цікаву книгу, тут же з цікавістю розглядають барвисті картинки. Ось двоє хлопчиків. Художниця

не показує їх осіб, але по тому, як витягнулася шия молодшого і задерикувато нашорошив вухо старої шапки іншого, старший, ми бачимо, як вони захоплені новою книгою. Біля вікна з журналом прилаштувалася акуратна школярка.

Але головними героями картини, безумовно, є великоока дівчинка в хусточці і її братик, що привалило до бар’єра своєї рум’яної щічкою. Діти з цікавістю розглядають навколишнє оточення. У їх очах такий інтерес і очікування “чуда”, що мимоволі переймаєшся до них симпатією.

Картина оповідає про нову світлого життя сільської дітвори, про те, що книги міцно увійшли в їх життя і стали необхідністю.


Твір на англійській мові про подорож до києва.
Твір по картині І. Шевандроновой “У сільській бібліотеці”