Твір на тему: “Життя і творчість Г. Г. Маркеса”

З’явившись одного разу зовсім випадковим чином, цей письменник впевнено закріпився в моєму житті, внісши в нього нові сили та враження. Завдяки йому я навчився отримувати задоволення не тільки від того, що після прочитання книги “є над чим подумати”, а й “є що відчути” …

Якщо незнайома з його творчістю людина запитає мене, хто ж він, цей Маркес, на розум мені прийде одне слово – “геній”! А якщо сказати коротко, то Габріель Гарсіа Маркес – це латиноамериканський письменник, журналіст, лауреат нобелівської премії,

видавець і політичний діяч, за його творами знімають фільми, а так само він автор афоризмів, які, до речі, більшість людей вважають народними (чи це не показник успіху?). Але в цьому творі мені не хочеться торкатися його біографії, її Ви зможете знайти скрізь, моя мета – висловити свою думку щодо даного письменника.

Наше знайомство почалося з роману, що має досить помітне і не однозначну назву – “Стариган з крилами”, а потім були “Сто років самотності” те деякі інші твори, які я прочитав не за вимогами шкільної програми, а за власним бажанням та інтересом. Сюжети цих творів так само не однозначні, як і назви.

У

перші хвилини читання майже кожного твору латиноамериканського письменника виникають думки про ненормальність сюжету. Але чим далі читаєш, тим більше забуваєш про персонажів: про їх вік, положення і т. д., в момент читання є тільки почуття і емоції персонажа, які читач переживає сам.

Найбільш характерним для творчості Габріеля Гарсіа Маркеса є те, що відразу після прочитання твору не виникає бажання розмірковувати з приводу прочитаного, воно приходить набагато пізніше. Після прочитання залишаються саме емоції та почуття, ти “ходиш в цій історії”, відтворюючи її, переживаєш знову і знову.

Познайомившись ближче з творчістю Маркеса, розумієш, що рідко який письменник може так просто, але з глибоким почуттям описувати смерть, а читачеві не стає сумно і неприємно; рідко який письменник може описати побут простої, часом навіть бідної людини з таким трепетом, що вам захочеться самим подивитися на нього власними очима.

У творчості Маркеса ви не знайдете несподіваного повороту сюжету, пристрастей, інтриг, при цьому у вас є можливість знайти щось більше: те, що буде гріти вас довгий час десь зсередини. І якщо ви до цих пір не знайомі з творами відомого колумбійського письменника Габріеля Гарсіа Маркеса, щиро вам бажаю з ними познайомитися.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір мій життєвий вибір.
Твір на тему: “Життя і творчість Г. Г. Маркеса”