Твір на тему: “Як би я вчинив, будучи Чіпкою? За твором “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”

Головний герой твору “Хіба ревуть воли, як ясла повні?” молодий хлопець по імені Чіпка являє собою надзвичайно цікавий образ з причини того, що Чіпка зіткнувся в своєму житті з певною проблемою, яка вимагала безумовного рішення. Далеко не всі люди опиняються в такій же ситуації, як Чіпка, а ця ситуація досить складна. Саме з цієї причини слід її розглянути, щоб зробити певні висновки щодо того, як повели б себе інші люди, зокрема, я сам, якби опинився в такій самій складній ситуації, як Чіпка. Втім, щоб зрозуміти всю складність даної ситуації,

слід дати їй чітку і зрозумілу характеристику, описати її.

Перше, що необхідно сказати про Чіпку, це те, що у нього дійсно були підстави стати таким, яким він став. З одного боку, він був добре вихований, йому прищеплювалися добрі і високі людські якості, які при хороших обставинах дійсно зробили б з нього добру і благородну людину. З іншого ж боку, його життєві обставини були надзвичайно далекі від найсприятливіших. У Чіпки були певні проблеми з однолітками, і коли він виріс, він дуже виразно відчув на собі, що реальність по-справжньому несправедлива, і це стосується, насамперед, соціальних питань та проблем буття. Звичайно,

Чіпка був сильно розчарований. І перед ним відкрився зовсім інший шлях – він став злочинцем, бандитом, повівся з неповадними людьми, що, безумовно, дало дуже негативний результат в кінцевому підсумку.

Що стосується мене, якби я опинився на місці Чіпки, дати прогноз щодо моїх дій досить непросто. Насамперед, варто зазначити, що в даний час повна соціальна справедливість все ще не досягнута, але і суспільство теж не можна називати настільки ж нечесним, яким воно було в ті часи. Втім, навіть якщо б обставини стали такими ж складними, я б ні за що не став би на злочинний шлях. Це просто неприпустимо для мене. Набагато краще намагатися змінити щось в житті власному законними чином, витратити все життя на те, щоб зрозуміти, як досягти успіху і змусити себе поважати, ніж йти на те, щоб грабувати людей і вести такий же спосіб життя, як вів Чіпка. Я б не почав ставати на таку ж криву доріжку, як Чіпка, і шукав би інший, більш прийнятний з усіх точок зору шлях.

Кожна людина приймає певні рішення в своєму житті. Я можу сказати про себе, що я ні за що не прийняв би такого ж рішення, як Чіпка, це практично виключено. Я б терпів, намагався жити нормальною людиною і боровся би за право залишатися таким.


Найсучасніша професія.
Твір на тему: “Як би я вчинив, будучи Чіпкою? За твором “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”