Твір на тему: “У чому злочин і кара Родіона Роскольникова з роману Ф. Достоєвського “Злочин і кара”

Головним жанром Золотої доби соціально-психологічної прози ХІХ століття став соціально-психологічний роман, яким являється роман Федора Достоєвського “Злочин і кара”. В цьому творі ми спостерігаємо боротьбу в душі Родіона Раскольникова. За своєю теорією він поділяє людей на геніїв і рабів. Першим дозволено все, вони можуть робити будь-що аби тільки це якось допомогло повніше розкрити навколишній світ. Другим призначено лише підкорятися і жертвувати собою. Їхній обов’язок лише продовжувати рід, народжувати подібних собі і приносити

їх у жертву геніям. Себе Раскольником відносив до всесильних геніїв. Те, що він вчинив злочин, лише доводило, що він належав до першої групи людей з його теорії. Проте його страждання доводять те, що він лише слабка людина з почуттям провини, яка змогла справитися з власною совістю. Саме така внутрішня боротьба показує нам моральні принципи головного героя, його переживання.

Досвід головного героя показує, що людська природа створена за божою подобою і через це кожна людина є унікальною, має своє безумовне значення. Ми переконуємося, що за кожен вчинок нас чекає розплата. Автор бажав побачити та розразити Божу іскорку в кожній людині. Тому в наш складний час, варто було б бачити в людях більще хорошого. А за для цього треба зупинитися і усвідомити, що ми дійшли до крайньої межі, тому пора нам подумати про світле і вічне. Прийшов час нам схаменутися і відшукати свободу та віру.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Барри про собак переказ.
Твір на тему: “У чому злочин і кара Родіона Роскольникова з роману Ф. Достоєвського “Злочин і кара”