Твір на тему: “Тема курсу літератури здається мені найважливішою”

Урок літератури для мене – це не просто проведені в кабінеті 45 хвилин, потрібні для того, щоб отримати хорошу оцінку. Урок літератури для мене – це школа життя. Саме завдяки пройденому за шкільною програмою матеріалу і набутим під час уроків знанням я можу впоратися з різними важкими життєвими ситуаціями, з якими, наприклад, не впоралися б ті люди, які не знайомі з творчістю Великого Кобзаря Т. Г. Шевченка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, твори сучасних українських письменників, твори зарубіжної літератури, серед яких романи “Батьки

і діти”, “Злочин і кара” і багато інших захоплюючих творів, у яких представлені проблеми були і будуть завжди актуальні.

Літературою я почала захоплюватися з 5 класу, коли вперше написала дослідницьку роботу на тему казок, і з тих пір майже щороку приймаю участь в науково-практичній конференції з предмета “література”. Звісно, ??ті люди, які люблять читати, знають, що в шкільну програму включені не всі твори, які вважаються класичними і з якими повинна ознайомитися кожна інтелігентна людина, тому у вільний час я читаю додаткову літературу.

В даний момент я дочитую третю книгу знаменитої вампірської

саги – “Затемнення”, виданої мільйонними тиражами, твору, що очолив списки бестселерів десяти країн. Після “Затьмарення” мій вибір “впав” на книгу знаменитого автора Пауло Коельо, романи якого стали світовими бестселерами, серед яких особливо виділяється “Алхімік”, саме цей роман я незабаром прочитаю.

Література для мене – це вічно непередбачуваний світ героїв і подій, боротьба за актуальність проблем, романтичні історії та героїчні вчинки, душевні переживання і радість перемог, риторичні питання і право вибору, намагання жити у гармонії з природою, різні “чарівні звуки” й казкові картини природи: все це можна побачити і відчути, усього лише відкривши книгу, яка давно чекає свого читача на полиці.

Література в моєму житті займає важливу роль, оскільки в ній я пізнаю нове, саморозвиваюся, а також треную свій мозок, тому що, аналізую інформацію, яка виходить від книги. Втім, я вважаю що літературу повинен любити кожен, оскільки за допомогою її ми розвиваємося, в буквальному сенсі. Література унікальна, адже над творами трудилися відомі нами письменники, їх мета полягала в тому, щоб донести до людини ціну праці, життя, любові і щастя. Як би ми проживали життя усіх персонажів, проходили всі важкі шляхи, шукали нові можливості, виходили з різних складних ситуацій, нам би не доставало б тисяч життів. Читаючи, дізнаючись про долю персонажа, ми намагаємося у житті не допустити тих же помилок, які допустили вони. Звичайно, це важко, оскільки найчастіше ми вчимося на власних помилках.

Я б побажав, щоб усі ми засвоїли уроки, наведені для нас авторами в книжках. Я сам намагаюся виконати дану місію, мету, оскільки як ми знаємо: “якщо хочеш змінити світ, почни з себе”. І в цьому мені дуже допомагають уроки української і зарубіжної літератури.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Тема курсу літератури здається мені найважливішою”