Твір на тему “Синтаксис і Пунктуація”

У великому місті Синтаксисі жили були головні та другорядні члени речення. Головні члени речення – це підмет і присудок, були дуже великими друзями й вони завжди намагалися бути разом з їхніми родичами – з паном Додатком, Означенням і з панною Обставиною.
Тридцятого листопада у пані Обставини був день народження тому вона запросила усіх своїх родичів, щоб відзначити це свято. Коли головні та другорядні члени речення сиділи за одним столом, пан Додаток запропонував найближчому родичу першому привітати іменинницю з днем народження.

Але сталось якесь непорозуміння. Усі почали сваритися, ганьбити один од-ного, доводити що це він найближчий до Обставини. Одна матуся Речення сиділа й спостерігала за цією жахливою сценою. Речення вирішила владнати ситуацію. Для цього вона нагадала Обставині, що від Присудка завжди ставиться запитання до неї. Можливо вони іноді далеко один від одного, але між ними дуже великий зв’язок.
Усі зрозуміли, що були не праві. Пан Присудок з великою радістю першим привітав свою най блищу родичку з її днем народження. З того дня усі члени великої родини, головні та другорядні члени речення, стали ще дружніми й завжди допомагають один одному.


Чи потрібно людині підкорювати природу.
Твір на тему “Синтаксис і Пунктуація”