Твір на тему: “Нерiвня душ – це гірше, нiж нерiвня майна?”

Знайти свою половинку завжди було не дуже просто. Незважаючи на те, що люди завжди одружувалися, створювали сім’ї і заводили дітей, не можна сказати, що цей процес простий і безпроблемний. У ньому завжди присутній певний компроміс, взаємний шлях людей до взаємного розуміння один одного. Нерідко каменем спотикання на шляху до сімейного та людського щастя ставала нерівність. Всі ми знаємо, що майнова нерівність між людьми – це корінь багатьох проблем. З часом духовні відносини відходять на другий план, а матеріальні аспекти буття стають

більш важливими. Втім, все-таки це можна подолати. Але що ж робити з нерівністю душ?

Душевний нерівність – це більш складна проблема. Але не всі знають, у чому вона зазвичай прихована, тому на це питання слід відповісти окремо. Душевний нерівність – це нерівність в цілях і навіть мріях людей. Є люди більш приземлені. Вони хочуть комфортно жити у себе вдома, мати хорошу роботу, яка дає можливість розвиватися, мати кілька захоплень і час для відпочинку. Все, більше їм нічого не потрібно. Інші ж люди прагнуть до пригод. Як би цікаво і весело не проходило їх життя, їм все мало. Вони хочуть пробувати та випробовувати все нове. Від

них часто можна почути, що життя одне, і під час нього їм потрібно спробувати все, навіть якщо ці дії завдають їм шкоди. Вони і самі не знають, чого вони можуть захотіти завтра, а тому такі люди є дуже непередбачуваними.

Перша і друга категорія – це яскравий приклад нерівності душ. Ці люди – просто різні. І справа тут не в тому, що хтось з них краще, а хтось – гірше. Ні, нічого подібного. Обидві ці категорії в повній мірі заслуговують на гідне життя. Ось тільки бути разом вони не можуть. І навіть якщо у них є повне поєднання з іншим аспектам, навіть якщо вони дуже успішні в матеріальному і майновому плані, нічого хорошого з цього не вийде. Їх союз приречений на повний провал, тому що в даному випадку має місце повна нерівність душ.

Нерівність душ – це абсолютно нормальне і природне явище, яке ми всі повинні розуміти. Ключовим, що потрібно знати про нерівність душ, є те, що вона створює саму більшу прірву між двома людьми, не дозволяючи їм бути разом. Яким би не було їхнє матеріальне становище, взаємний потяг і все інше, що зазвичай визначає успіх пари, такі люди разом не будуть. Їм варто шукати тих, хто їм у більшій мірі підходить, і будувати відносини з такими людьми.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Характеристика роланда та ганелона.
Твір на тему: “Нерiвня душ – це гірше, нiж нерiвня майна?”