Твір на тему: “Не кидай слова на вітер”

Всі ми люди і всі ми постійно розмовляємо, дискутуємо, ведемо про щось мову. Комусь може здатися, що розмова сам по собі – це завжди стрясання повітря, порожня балаканина, яка не має ніяких наслідків. Дійсно, в сучасному світі цінність слова стала значно нижче, ніж вона була раніше. Саме з цієї причини в даний час нікому на слово вірити не прийнято і люди завжди прагнуть підтверджувати свої слова якимись діями, щоб при необхідності мати можливість підтвердити свою правоту. Але чи добре те, що сьогодні можна безперешкодно кидати слова на вітер?

Або кращим був би світ, де за слова обов’язково доводилося б відповідати?

Спершу слід зрозуміти, чому поточна ситуація стала такою, якою вона стала. По-перше, це пов’язано з розвитком закону і доступністю правосуддя. В серйозних речах сьогодні люди можуть не покладатися на слово, а, наприклад, укласти договір, щоб мати можливість захистити свої інтереси належним чином. Це відноситься навіть до сфери особистих відносин між людьми, в тому числі і шлюбних відносин. Втім, навіть враховуючи розвиненість сучасного законодавства і права, я все одно не вважаю, що кидати слова на вітер це добре. Крім того, я ніяк не

можу заохотити когось до такого.

Слова на вітер кидати не варто хоча б тому, що через це життя людини в цілому стає менш комфортним. Якщо ти щось комусь обіцяєш, але потім не виконуєш, ти таким чином показуєш цій людині, що світ навколо неї – брехливий. Відповідно, вона і сама може почати брехати, і цей ланцюжок таким чином продовжиться. Немає нічого дивного, що рано чи пізно все це повернеться до тебе бумерангом – в результаті, і тебе самого хтось обдурить. І нехай кожен згадає, чи приємно йому було бути обдуреним? Коли хтось кинув слово, дав обіцянку, а потім ніби забув про те, що було ним сказано. Невже комусь це буває приємно? І далеко не у всіх випадках такі відносини врегульовані законами, відповідно, право людини жити в стабільному світі і отримувати правдиву інформацію заперечується.

Я закликаю всіх людей не кидати слів на вітер. Можливість вчитися дотримуватися свого слова і виконувати його закладається в людині вже в юності. Думається, що часто звичка говорити правду або обманювати супроводить людині впродовж всього її життя. І якщо їй звично брехати, то вона буде неодмінно обманювати, засмучувати всіх тих людей, які її оточують. Таким чином, відносини в суспільстві будуть стабільно погіршуватися, люди будуть ставати більш недовірливими і навіть злими. І в цьому немає нічого хорошого, один лише негатив.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Не кидай слова на вітер”