Твір на тему: “Найцікавіша професія”

Безліч молодих людей задаються раціональним питанням про те, яка ж професія серед усього їх різноманіття є найкращою. Питання це особливо ускладнюється через те, що у світі присутня певна суб’єктивність, тобто, не можна сказати, що є якась така прекрасна професія, яка стане цікавою для будь-якої людини. Втім, насправді, всі прекрасно розуміють, що в професії двірника, наприклад, немає нічого цікавого, тому і найцікавішу професію теж можна було б спробувати визначити.

Справу вченого не можна називати професією в повному сенсі цього слова,

але я вважаю, що вченим бути – це найцікавіше. Вчені – це люди, які роблять багато корисного. Допомагати своєму ближньому – це хороша мотивація для життя, вчені люди цій мотивації в повній мірі відповідають. Як відомо, вчені займаються безліччю занять з різних сфер, їх головна мета – винайти щось нове, що буде по-справжньому корисним для людини. Вчені у багатьох випадках є першопрохідцями, першовідкривачами, які займаються тим, чим ніхто до них не займався. Вони постійно рухаються перед. Робота простого офісного клерка, наприклад, не містить ніякого руху, адже з дня на день цей чоловік займається все одним і тим же ділом.
Ось вчений – це зовсім інша справа. Він б’ється над серйозними проблемами, шукає сфери їх застосування, постійно зайнятий цим. Більш того, у вченого з’являється додатковий сенс життя – він хоче довести, відкрити або створити щось, довести це до ладу, щоб зробити світ навколо себе кращим місцем для життя. Варто зазначити, що дуже часто у вчених це виходить. Ми з вами користуємося багатьма речами, навіть не замислюючись про це, але ці речі є чиїмись винаходами, у них є автор, чоловік, який теж, швидше за все, був вченим. Вчені створюють наш світ і постійно його вдосконалюють.

Говорячи особисто про мене і про мої перспективи, я можу зазначити, що і я хотів би бути вченим. Але в умовах нашої країни стати справжнім вченим досить непросто. Проблема тут у тому, що наша країна багата ресурсами, і цінуються у нас ті люди, які можуть ці ресурси освоювати. Вчені ж ніякого відношення до освоєння ресурсів не мають. Тому досить складно реалізуватися в Україні, забезпечити своє повноцінне життя на цій території і тому подібне.

Я вважаю, що сама цікава діяльність – наукова. Вчені бувають різних професій, нехай кожен вибере для себе улюблену сферу і подивиться на стан науки в цій сфері. Звичайно, не всі науки однаково корисні, але загальна риса всіх вчених полягає в тому, що вони реально намагаються покращити навколишній світ, зробити його кращим місцем для життя. Світ постійно розвивається, ніколи не стоїть на місці, а тому вченим завжди є чим зайнятися.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Найважче це творення самого себе.
Твір на тему: “Найцікавіша професія”