Твір на тему: “Мій улюблений письменник – Михайло Шолохов”

Кожен письменник цікавий чимось своїм. Навряд чи серед літературних діячів є люди невеликого розуму або відверто аморальні особистості. Найчастіше письменник бажає поділитися корисною інформацією, чимось цікавим для своїх читачів, щоб зробити їх розумнішими і ерудованішими. Звичайно, винятком з цього цікавого правила не є і Михайло Шолохов. Втім, цей автор не просто хоче поділитися інформацією і навчити чомусь своїх читачів, він дійсно робить це так, що читач відчуває від того великий ефект. До цього часу я встиг прочитати найвідоміші і найвизначніші

твори автора “Піднята цілина” і “Тихий Дон”.

Важливо сказати, що у своїх творах Михайло Шолохов описував надзвичайно важливий історичний період нашої історії – роки колективізації в Радянському Союзі. Варто зазначити, що йому вдалося описати ці часи просто чудово. По-перше, варто сказати, що він показав головні особливості того часу – настрої людей, їх відносини між собою, ставлення до своєї країни і власної державі. Михайло Шолохов прекрасно розумів особливості та головні деталі того часу. Я думаю, що під час опису він навіть відчував те ж, що і люди, які в ті часи жили. Звичайно, деякі критики

зауважують, що з історичної точки зору далеко не все передано правильно, але я чомусь переконаний, що Шолохов написав все так, як потрібно.

Крім історичної достовірності варто відзначити і те, що автор умів навчити читача моральності і правильним вчинкам. У своїх творах він описував величезну кількість різних життєвих ситуацій. Звичайно, далеко не всі з цих ситуацій були простими для тих, хто в них опинявся. Але автор умів провести межу між позитивними і негативними героями людьми, навіть негідниками, про яких він теж писав у своїх романах. Читач без особливої праці може зрозуміти мотиви правильних, моральних вчинків і негативний вплив аморальної поведінки. Михайло Шолохов описував це все так, що і у самого читача, наприклад, у мене, виникло бажання здійснювати правильні, совісні вчинки, щоб потім не мучитися докорами совісті. Автору вдалося впровадити у свої твори достатню виховну функцію.

Надзвичайно важливо відзначити, що, незважаючи на те, що прочитані мною романи від Михайла Шолохова мають безліч сторінок і в цілому є дуже великими, читання йде дуже швидко і практично без складнощів. Думається, що це може служити хорошим знаком для тих людей, які переживають через цей факт і бояться починати читати романи Шолохова через їх великий розмір.


Образ міста в романі місто.
Твір на тему: “Мій улюблений письменник – Михайло Шолохов”