Твір на тему: “Лі Бо – безсмертний, скинутий з небес”

В історії існувало безліч поетів, які писали настільки добре, що заслуговували безліч найрізноманітніших відгуків. Однак далеко не всі з них змогли досягти такої ж майстерності в письменницькій справі, як то зробив китайський поет Лі Бо. Він був настільки великим, що його сучасник, який був старший за самого Лі Бо, прозвав його безсмертним, скинутим з неба. Як мені здається, тут можна побачити пряму аналогію між Лі Бо і Богом. Що ж такого видатного було в його творчості?

Щоб розуміти масштаб цієї величної особистості, варто зазначити, що фахівці

у сфері літератури, а також звичайні читачі поставили його в один ряд з такими відомими нашому вуху творцями, як Данте, Пушкін, Петрарка і Шекспір. Однак чомусь про Лі Бо серед звичайних людей знають не так багато. Насамперед, хотілося б відзначити високу плодючість творчості китайського поета. За все своє життя він написав величезну кількість творів – понад одну тисячу, дев’ять сотень з яких були поетичними. Вже це саме по собі говорить про багато що, в тому числі і про його видатну письменницьку майстерність.

Творчості Лі Бо характерно відразу кілька ключових особливостей. По-перше, манера його віршів їх та стильове

оформлення були досить простими. З одного боку, це істотно спрощує сприйняття його поезій, безліч людей можуть прочитати їх з легкістю, не прикладаючи великих зусиль для того, щоб зрозуміти, що мав на увазі автор. З іншого боку, простота в даному випадку не робить творчість гірше, а, навпаки, прикрашає її і робить більш цікавою. Суттєвою особливістю поетичної творчості цього китайського автора є також і те, що він був прихильником даосизму. Це зробило його творчість моралістською і такою, що відповідає основним принципам конфуціанства. Поєднання конфуціанства, якому притаманний серйозний і виважений погляд на світ і речі, а також даосизму, який можна скоріше вважати дещо мрійливим, дає цікавий результат, що виявляється в поезії Лі Бо. Можна також зазначити, що Лі Бо чудово володів рідною китайською мовою, а тому міг ефективно використовувати її особливості для того, щоб створювати унікальні по сприйняттю твори.

Будучи, мабуть, найменш відомим серед усіх найбільш видатних світових поетів Лі Бо і його творчість заслуговують найпильнішої уваги. Коли я ознайомився з біографією і кількома найважливішими поемами цього автора, я дуже добре і чітко зрозумів, чому його сучасник назвав його безсмертним, скинутим з неба.


Чому поему франка мойсей називають.
Твір на тему: “Лі Бо – безсмертний, скинутий з небес”