Твір на тему: “Казка “Курочка-ряба” в діловому стилі”

Якщо вірити переказам східнослов’янського фольклору, в одному населеному пункті у сільській місцевості жила сімейна бездітна пара похилого віку. За неофіційними даними, обори у них не було, але був лише один представник виду свійської птиці – елітна курка, якій було присвоєно ім’я Ряба.

В один з днів (дата не значиться, або загублена), в період несення яєць, літня пара виявила яйце-гібрид на сідалі у елітної курки Ряби. Це було міцне золоте ядро овальної форми. Як свідчить народний фольклор, літня пара, мабуть із-за цікавості, вирішила

роздрібнити яйце на окремі фрагменти. Але в силу похилого віку сімейної подружжя, процес дроблення пройшов невдало, і яйце не було піддано процесу деформації.

Лише випадкове втручання із зовнішнього середовища допомогло яйцю розлетітися на кілька частин. Представниця загону гризунів, миша сіра звичайна, допомогла завершити даний процес, зачепивши яйце, яке лежало на столі.

Нажаль, літня пара виявилася на рідкість сентиментальною, тому вони дуже засмутилися, коли побачили золоті уламки яйця, що лежали на підлозі хати.

Якщо вірити фольклору, курка, не кажучи раніше, зуміла заспокоїти своїх господарів, пообіцявши їм і далі нести яйця, але вже звичайні – столові.


Алегоричні образи у білий кінь шептало.
Твір на тему: “Казка “Курочка-ряба” в діловому стилі”