Травневі “заметілі” (твір розповідного характеру – оповідання)

Того весняного ранку я вийшла надвір без чітко окресленої мети, просто тому, що хотілося прогулятись. “Можливо, зайду в парк”, – подумала я. Щойно вийшла з будинку, одразу зрозуміла – прогулянка буде тривалою. Хоча б тому, що у день, коли розквітли абрикоси, сидіти вдома – майже злочин.
А абрикоси розквітли пишно, одразу скрізь – і на вулиці, і в садах, і в парку понад річкою. Дерева здавалися білими хмарками, що з невідомої причини опустилися майже до землі і висять там тепер, трохи коливаючись від легенького вітерця. Ранні бджоли

ліниво гули в цих розкошах, у небесно-гарному ароматі квітів, що пахли весною, життям і любов’ю. Не знаю чому, але саме аромат квітів абрикоси завжди був для мене чимось… чимось теплим, світлим і дорогим, найдорожчим.
За кілька днів ніжні білі пелюстки почнуть осипатись, і на день чи два до міста повернеться зима, тільки вже інша – добра та легка, з ароматними, але такими ж білими завірюхами та снігопадами абрикосових пелюсток.
У ці дні дуже рідко дощить. І добре – людям потрібне щось радісне, світле, незмінне. Як цвітіння абрикос щороку наприкінці квітня.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Сміливі завжди мають щастя за романом тигролови.
Травневі “заметілі” (твір розповідного характеру – оповідання)