Про що співає весняний струмок?

Весна… Прокидається земля, скидає з себе біле покривало, все навколо оживає, зеленіє. Дивлячись на ясне весняне сонце, і ми ясніємо душею.

На деревах розкриваються бруньки, у прохолодному повітрі відчувається тонкий та ніжний аромат весни. Як гарно жити на світі!

А яка краса навесні в горах! Чується гомін, який разом із шелестом вітру в ялинах та соснах лине весняною музикою: Звідусіль – монотонне дзюрчання струмків, які стікаються вниз з-під самих хмар.

Ці потічки самі собі ирокладають дорогу, обминаючи перешкоди, щоб з’єднатися з річкою або морем. Долі людей – як ті гірські струмки. Одні досягають щастя й гармонії в житті, інші – ні.

А про що нам співають міські струмки? Мені їхнє дзюрчання навіює що спогади про дитинство. Мабуть, кожний любив пускати паперові кораблики і фантики, стежити за ними. Усе це було дуже цікаво та весело.

І нині, побачивши маленьких дітей, що бавляться біля струмка, я усміхаюсь, згадуючи себе. Трішки жаль, що незабаром я закінчую школу і ця радість вже не для мене.


Міні твір лісова дивина.
Про що співає весняний струмок?