Полтавщина

Полтавська земля особлива, і ця особливість пов’язана з людьми цього краю. Варто згадати хоча б письменників, які народилися на Полтавщині, – Іван Котляревський, Григорій Сковорода, Микола Гоголь, Остап Вишня, брати Тютюнники. Серед науковців теж чимало відомих імен, цей перелік був би нескінченним. Полтавська земля і справді щедра на таланти, як і на звичайних добрих та привітних людей.

У кожної людини є своя мала батьківщина. У мене вона теж є і саме на Полтавщині. Ця батьківщина – моя, і тому найкраща й найрідніша. Це невеличке село,

яке загубилося в лісостепу, але знане і відоме славними земляками і своєю історією виникнення, бо утворилося воно ще у вісімнадцятому столітті.

Оскільки село давнє, то там немає рівних вулиць, де хати стоять наче солдати на плацу, адже раніше люди селилися, зважаючи на природні умови. Тому у нас послуговуються більше назвами кутків (Орачі, Забродівка, Слобода), а не вулиць.

Наша сім я давно вже перебралася до міста, та в мене в пам’яті моє рідне село, де була моя домівка з невисоким парканчиком, за яким завжди росла м’ята, барвінок, цвіли жоржини, посміхалися чорнобривці. Там – моє коріння, звідти починається моя пошана й любов до України.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Полтавщина