Переказ – ПТАШИНА РЕСПУБЛІКА

Качки, кури та індики будуть у мене підданцями одного королівства. Це будуть національності, що належать до одного племені.

Качки одно, кури друге, індики третє, а всі вони свійська птиця.

Як оселився в нас цей народ, я цього не знаю, це зникає в тумані віків або найменпіе десятиліть. Властиво, у них було не королівство, а республіка. Правда, траплялося, що іноді вихоплювався який-небудь півень або індик, котрий намагався верховодити, але з того і для самого не виходило нічого доброго. Звичайно, кінець був такий, що він зчиняв яку-небудь бійку, у котрій сам і гинув.

Ми з бабусею любили надвечір самі годувати кури. Тоді скликали всю птицю, і вони цілою хмарою покривали все вільне місце перед курником. Були там і білі, і жовті, і чорні, і сиві, і зозулясті, і рябі. Були гладенькі, кучеряві та волохаті, у котрих пір’я більш подобало на грубий волос, ніж на пір’я.

У мене і в бабусі між ними були свої. Приміром, мій був білий, трохи жовтуватий півник, з червоним, як жар, довгим хвостом1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір у публіцистичному стилі суспільство в якому я хочу жити.
Переказ – ПТАШИНА РЕСПУБЛІКА