Національне відродження України – благо для всього світу

Національне відродження України бере свій початок з 1991 року, коли наша держава здобула незалежність. Ця подія була подією світового масштабу. Величезна територія, на якій проживає давня самобутня нація, вийшла з руїни Радянського Союзу, де, як багато років стверджува­лось, вона “щастя знайшла”. І перед українцями постало питання: куди скерувати свій шлях, який зробити стратегічний вибір? Тут дала себе знати українська мудрість: не пориваючи зв’язків з колишніми республіками СРСР, наша держава пішла шляхом європейської інтеграції.

Поява

нової держави на мапі – річ дуже серйозна. Ідеться про входження до найрізноманітніших світових організацій, створення власних державних структур, запровадження конвертованої національної валюти і таке інше. Україна з честю виконала всі обов’язки цивілізова­ної країни, прийнявши одну з найдемократичніших у світі конституцій, відмовившись від свого ядерного арсеналу, прийнявши на себе чималі обов’язки щодо економіки та політичного устрою.

Сьогодні Україна заявила про себе на світовій арені. Наша країна посилає воїнів-миротворців у найвіддаленіші куточки світу. Влаштовуються багатосторонні переговори,

де представники України посідають одне з чільних місць. Про наші культурні й мистецькі здобутки із захватом го­ворить увесь світ. Наші інженери створюють зразки най­сучаснішої техніки. В Україні проходять демократичні ви­бори, за якими пильно стежить увесь світ. Україна ви­тримує іспит за іспитом.

На мій погляд, найважливішим результатом національ­ного відродження України став процес формування нації – історичної єдності людей, які мають спільні етнічні, мовні, культурно-історичні корені. Цей процес і досі триває. Ще багато часу пройде, поки нація набуде тих рис, які були закладені в її нетрі самою природою”.

Для того, щоб увійти до ряду розвинених країн світу, Україні й українцям треба буде докласти чималих зусиль. Багато роботи чекає на нас. Але найголовніша подія вже сталася. Хід історії не змінити: на світовій арені постала молода держава – наша рідна Україна.


Любить людей мене навчила мати.
Національне відродження України – благо для всього світу