На вернісажі Володимира Дяка

Нещодавно ми всім класом ходили на вернісаж Володимира Дяка. Ця екскурсія залишила яскраві враження. Таких художників, як Володимир Дяк, у всьому світі називають «примітивістами».

Відсутність спеціальної освіти в них компенсується великою природною обдарованістю, працелюбністю і, звичайно, глибокою душевною щирістю.

У своїх малюнках Володимир Дяк створив казковий, добрий і красивий світ. У цьому світі панує мир і злагода, первозданно мерехтять зелень гір, синь неба, поважно і гідно поводяться звірі.

Кожний персонаж тут є ще й уособленням певних природних стихій, вічних людських цінностей – доброти, любові. Майстер користувався тонким дрібним штрихом, сплітаючи своєрідне мереживо, що й створює таємничу атмосферу його світу.

Майже всі свої малюнки Володимир Дяк створив, перебуваючи у таборах як політв’язень. Віра в добро і красу допомогла йому вистояти.

Я надзвичайно рада, що познайомилася з яскравим, самобутнім талантом митця. Цей вернісаж запам’ятається і мені, і моїм однокласникам назавжди.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)У чому полягає сімейне щастя ляльковий дім.
На вернісажі Володимира Дяка