Моє ставлення до головного героя роману «Пригоди Тома Сойєра»

Твори американського письменника Марка Твена полюбляють дорослі й діти. Стільки світла, доброго гумору, дотепних жартів є на кожній сторінці книги цього автора!

Найвідоміші його герої – Том Сойєр та Гекльберрі Фінн. Том – звичайний хлопчина, пустун, бешкетник. Його життя сповнене пригод, світла і радощів. Не всім дано у буденному бачити незвичайне. А Том уміє і сам здивуватися звичайнісінькій, здавалося б, події, й іншим показати її з незвичного боку.

Нові, дивовижні можливості відкриває перед ним і вирваний зуб, і завдання побілити паркан, і будь-який предмет побуту: ключ, грудка крейди, помаранчеві шкуринки тощо. Хлопчик – вірний друг, вміє берегти таємниці. Розум Тома, відповідальність та благородство допомагають йому та Беккі, дівчинці, в яку він закоханий, вибратися з печери.

Події, в яких бере участь Том Сойєр, роблять книгу Марка Твена захоплюючою. А Том Сойєр став моїм добрим знайомим.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Загальнолюдські цінності вічні чи минущі.
Моє ставлення до головного героя роману «Пригоди Тома Сойєра»