Моя улюблена музика

Лише небагато німецьких груп відомі поза Німеччиною. Одна з них – це рок-група “Rammsteіn”. Група була заснована 1994 року. Назву “Rammsteіn” віднайшли Пауль Ландерс, Крістоф Снайдер та Флейк Лорні. Група відома своїми войовничими текстами та фейєрверка-ми на концертах. Своєю платівкою “Туга” група “Rammsteіn” мала успіх в США. Для багатьох людей в Німеччині та за кордоном ця група суперечлива. “Rammsteіn” грає важкий рок, музику з важкими ритмами, їх вважають гучними, провокативними, агресивними, дикими та брутальними, і вони мають

великий успіх. На одному зі своїх відеокліпів “Rammsteіn” використовує кадри із фільму Лені Ріфеншталь. На своїх концертах вони показують багато насильства та вогню.

Мадонна Знаменита американська співачка, актриса і авторка книг (Мадонна Луїза Чікконе) народилася 16 серпня 1958 р. в Бай Сіті. Згідно з книгою рекордів Гіннесса Мадонна з її 250 мільйонами проданих альбомів є найуспішнішою співачкою нашого часу. За її більш ніж 20-річну кар’єру вона стала завдяки таким своїм хітам, як “Lіke a Vіrgіn”, “Lіke a Prayer”, “Musіc” та “Hung Up”, поп-іко-ною, яка уміє постійно продемонструвати себе різною і привернути увагу

мас-медіа. Поряд із багатьма Греммі (серед інших за “Ray of Lіght”) Мадонна отримала також Золотий Глобус (1996 за “Evіta”). Мадонна зробила собі ім’я також як успішна авторка дитячих книг (“Англійські троянди”) і належить зі своїм майном, оціненим в 600 мільйонів американських доларів, до найбагатших артисток світу. З 2001 р. вона живе зі своїм чоловіком, режисером Гаєм Річі і їхніми обома дітьми в Уїлт-ширі, Англія. Вона є матір’ю дочки Лурдес “Lola” Марії (народженої 14 жовтня 1996) (батьком є кубинський американець Карлос Леон) і сина, Рокко Джона (народженого 11 серпня 2000) (батьком є її чоловік Гай Річі).

Брітні Спірс – одна з американських популярних співачок. Брітні Спірс народилася 2 грудня 1981 року в Кентвуді, Луїзіані, США. Брітні Спірс ще дитиною знімалася в коротких рекламних сюжетах і брала участь у конкурсах пошуків талантів. Її дебютний альбом “Baby one more tіme” з’явився 1999 року, зайняв перше місце в Білборд-чаті і продавався по всьому світу за понад 25 мільйонів доларів. Однойменний Сингл був хітом №1 у багатьох країнах, також і в Німеччині. Її наступний альбом (2000) мав схожий великий успіх. Третій альбом Брітні (2001) досяг також першого місця в Білборд-чаті, але не приніс, як і фільм “Перехрестя”, очікуваного прибутку від продажу. Успіх Брітні базується на певному змішаному обєднанні фанів. Мільйони хлопців та дівчат захоплюються її випромінюванням і вбачають у ній ідола. Критики поп-музики ставляться до неї часто негативно, оцінюють її як комерційну та поверхову. Не збігаються також і думки про її акторські якості.

Після третього альбому вона закінчила свою співпрацю зі шведським композитором Мартіном Зандбергом (більш відомий як Макс Мартін), який написав її найбільші хіти, і звернулася до інших партнерів. 2003 року після творчої паузи з’явився її четвертий альбом “Іn the Zone”, який дуже погано продавався. 18 вересня 2004 року вона одружилася в Лос-Анджелесі з Кевіном Федерляйном, який старший від неї на 4 роки. 14 вересня 2005 року у Брітні та Кевіна народилася перша дитина. У березні 2005 року майно Брітні Спірс оцінювалося в 120 млн. доларів США.


Твір опис картини весняний ранок.
Моя улюблена музика