Мій улюблений герой Молодогвардієць

Твір по роману О. Фадєєва “Молода гвардія”. Серед героїв роману О. Фадєєва “Молода гвардія”, простих юнаків і дівчат, що стали борцями за волю з фашистськими загарбниками, важко виділити якусь одну фігуру: всі вони, незважаючи на розходження характерів і вчинків, рівною мірою є героями та ідеалом. Але з усіх мені найбільш близький Сергій Тюленін. Молодогвардійці вийшли з різного середовища, різних сімей, але одне в них було загальне – непохитна воля до боротьби за волю. По твердості характеру Сергій Тюленін вигідно виділявся серед

інших.

Він був сміливий, рішучий, розумний, спритний, міг знайти вихід з будь-якого положення. Веселощі і нові ідеї завжди били ключем у нього, простого сільського парубка. Мати його – проста жінка, трудівниця, батько, якого кликали “дідом”, був робітником, що витратив все своє здоров’я на важку працю, щоб годувати сім’ю. Батьки виховували Сергія витривалим, сильним, а головне – чуйним і добрим, що зневажає небезпеками, сміливим до зухвалості, але не нерозсудливості. Характер у Сергія був чудовий і разом з тим своєрідний.

Сергій був донезмоги простий у спілкуванні із друзями та у житті, про що можна

судити навіть по його зовнішньому вигляду: босий, злегка розпатланий, але уважний, спостережливий і метикований. Він був хлопцем небагато з хитруном, але ніколи не тримав у голові що-небудь зле або підле стосовно товаришів. З перших сторінок роману в Тюленіні видний теперішній народний герой – проста, що вийшла із глибин народу людина, самовідданий і переконаний боєць. У боротьбі з окупантами і виявилися повною мірою ці якості його характеру: твердість, непохитність волі і мужність, майже несподівані в такій юній людині. Довідавшись про те, що фашисти зайняли Краснодон, він першим і з найперших днів увімкнувся в нещадну боротьбу із загарбниками. По своїй власній ініціативі, почуваючи, що він не зможе жити в оковах чужоземного рабства, Тюленін зробив пляшки із запальною сумішшю й підпалив штаб фашистів.

Він і надалі разом з товаришами проводить відважні операції: приміром, мстить зрадникові Фоміну, вивішує червоні прапори на будинках, бере участь в інших справах молодогвардійців. Як і всі його товариші, він був страчений, але зустрів смерть мужньо. За проявлений героїзм йому було посмертно надане звання Героя Радянського Союзу. Сергій Тюленін – мій улюблений герой, він приклад і для сучасної молоді, що також повинна бути готова віддати життя, якщо буде потрібно, за свої ідеали.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Мій улюблений герой Молодогвардієць