Мій улюблений герой Молодогвардієць

Твір по роману О. Фадєєва “Молода гвардія”. Серед героїв роману О. Фадєєва “Молода гвардія”, простих юнаків і дівчат, що стали борцями за волю з фашистськими загарбниками, важко виділити якусь одну фігуру: всі вони, незважаючи на розходження характерів і вчинків, рівною мірою є героями та ідеалом. Але з усіх мені найбільш близький Сергій Тюленін. Молодогвардійці вийшли з різного середовища, різних сімей, але одне в них було загальне – непохитна воля до боротьби за волю. По твердості характеру Сергій Тюленін вигідно виділявся серед

інших.

Він був сміливий, рішучий, розумний, спритний, міг знайти вихід з будь-якого положення. Веселощі і нові ідеї завжди били ключем у нього, простого сільського парубка. Мати його – проста жінка, трудівниця, батько, якого кликали “дідом”, був робітником, що витратив все своє здоров’я на важку працю, щоб годувати сім’ю. Батьки виховували Сергія витривалим, сильним, а головне – чуйним і добрим, що зневажає небезпеками, сміливим до зухвалості, але не нерозсудливості. Характер у Сергія був чудовий і разом з тим своєрідний.

Сергій був донезмоги простий у спілкуванні із друзями та у житті, про що можна судити

навіть по його зовнішньому вигляду: босий, злегка розпатланий, але уважний, спостережливий і метикований. Він був хлопцем небагато з хитруном, але ніколи не тримав у голові що-небудь зле або підле стосовно товаришів. З перших сторінок роману в Тюленіні видний теперішній народний герой – проста, що вийшла із глибин народу людина, самовідданий і переконаний боєць. У боротьбі з окупантами і виявилися повною мірою ці якості його характеру: твердість, непохитність волі і мужність, майже несподівані в такій юній людині. Довідавшись про те, що фашисти зайняли Краснодон, він першим і з найперших днів увімкнувся в нещадну боротьбу із загарбниками. По своїй власній ініціативі, почуваючи, що він не зможе жити в оковах чужоземного рабства, Тюленін зробив пляшки із запальною сумішшю й підпалив штаб фашистів.

Він і надалі разом з товаришами проводить відважні операції: приміром, мстить зрадникові Фоміну, вивішує червоні прапори на будинках, бере участь в інших справах молодогвардійців. Як і всі його товариші, він був страчений, але зустрів смерть мужньо. За проявлений героїзм йому було посмертно надане звання Героя Радянського Союзу. Сергій Тюленін – мій улюблений герой, він приклад і для сучасної молоді, що також повинна бути готова віддати життя, якщо буде потрібно, за свої ідеали.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Твір тепло отчого дому.
Мій улюблений герой Молодогвардієць