Любов до Батьківщини – одна з найбільших чеснот

Батьківщина – найдорожче, що є в людини. Але у кожного вона своя – спекотна африканська країна, пустельна Австралія, гордовита Америка, маленьке європейське графство. Кожному мила своя сторона. Я ж люблю Україну та пишаюся нею. Тут я зріс, тут живуть уже кілька поколінь моєї родини.

Історія нашої країни багата і славетна. Україна пройшла тисячолітній шлях від могутньої Київської Русі до країни, незалежність якої омріювали протягом століть. Нашим пращурам неодноразово доводилося відбивати напади чужинців і боронити від них свої землі.

І вони не жалкували свого життя.

Наш народ непереможний. Він встояв і проти монголо-татарських орд, і турецьких бусурменів, і фашистських загарбників. Але наш народ славний і культурою, і наукою, і мистецтвом, а не тільки війною.

Пригадаймо письменників Тараса Шевченка, Лесю Українку, Івана Франка, Михайла Коцюбинського, Павла Тичину, Ольгу Кобилянську, педагога Василя Сухомлинського, ботаніка Лева Симиренка, авіаконструктора Олега Антонова, офтальмолога Володимира Філатова та кардіохірурга Михайла Амосова, вченого Євгена Патона, акторку Соломію Крушельницьку, народну художницю Тетяну Пату.

Я вірю в процвітання моєї Батьківщини. Я впевнена, що мій народ буде жити у мирі та достатку, щасливий та впевнений у завтрашньому дні! І що так само, як і я, мої онуки любитимуть нашу рідну землю, єдину й неповторну.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Любов до Батьківщини – одна з найбільших чеснот