Гумористичне зображення полювання в «Мисливських усмішках»

«Мисливські усмішки» Остапа Вишні із задоволенням читають і дорослі, і діти. Ми щиро сміємося над пригодами мисливців, над їх безневинною брехнею.

Герої Остапа Вишні прекрасно розуміються на всіх тонкощах мисливської справи, на звичках звірів і птахів; Л як вони влучно стріляють! «Та що мені картуз? П’ятака підкинь! Пір’я з твого п’ятака посиплеться», – говорить один з героїв усмішок. Є про що згадати цим чудовим мисливцям, і все – «достовірні» факти.

Ось, наприклад, Іван Петрович із гуморески «Відкриття охоти». Був у нього

собака, який одного разу «став на стойку в густій ліщині на вальдшнепа, та як став», то ніякими свистками й гудками його не можна було зрушити.

Наступного дня Іван Петрович виїхав з того містам а повернувся аж через рік. Згадав про пса і з цікавості пішов у ліс його розшукувати. «Дивлюсь, стоїть кістяк мого собаки з піднятою правою лапою! Мертва стойка!» – згадує герой усмішки.

Ну, а хіба буде брехати славнозвісний рибалка дід Панько з гуморески «Сом»? Якось спіймав він величезного сома: «Ох. і сом же був! Завбільшки… як звідси до отієї верби! Вчотирьох несли додому!» Щоправда, трапляються і в досвідчених мисливців невдачі. Та мисливці з цього не журяться, Вони й «промазують» здебільшого тому, що не хочуть убивати.

«Мисливські усмішки» Вишні- надзвичайно добра і щира книжка, яка вчить любити природу рідного краю, берегти її.


Харків моє рідне місто.
Гумористичне зображення полювання в «Мисливських усмішках»