Дефіцит професіоналів. Помірний конкурс

Алла Задніпровська, президент Групи компаній: За нашими спостереженнями, у першому півріччі 2011 року серйозних змін на ринку праці у галузі “Управління персоналом/Тренінги” не відбулося. Очевидним є поглиблення тенденцій, що виникли ще минулого року.

Перша. Збільшення попиту на фахівців у сфері HR в цілому. На ринку дедалі більше формується розуміння стратегічного значення цієї функції для розвитку бізнесу.

Друга. Збільшується попит на вузьких фахівців у галузі HR: фахівців у галузі рекрутменту, навчання та розвитку персоналу, обліку

кадрів, компенсацій та пільг, внутрішніх тренерів, тренінг-менеджерів і т. д. Рекрутери лідирують у цьому списку з кількох причин.

Оскільки пошук і підбір персоналу забирають дуже багато часу, то перший, кого бере собі на допомогу HR-менеджер у ході збільшення його відділу – це рекрутер. Крім того, з розвитком ринку збільшення попиту на кваліфікованих фахівців випереджає пропозицію. Тому рекрутмент стає однією з першочергових функцій HR.

Професійні галузі:

ІТ Страхування Будівництво/Нерухомість Окремі спеціалізації: Секретар

Спеціаліст із продажу фінансових продуктів Маркетолог у банку Рекрутер

Спеціалісти

з продажу послуг для бізнесу, комп’ютерної техніки, електротехнічного обладнання Головні інженери на виробництві

Професійні галузі:

Продаж Адміністративний персонал Маркетинг/Релама/ПР Бухгалтерія/Управлінський облік/Фінанси підприємтсва Банки/Інвестиції/Лізинг Управління персоналом Транспорт/Логістика Професійні галузі: Початок кар’єри/Студенти Юристи Директор з розвитку Директор з маркетингу Фінансовий директор ІТ директор Директор з продажу Директор з персоналу

Дані отримані на основі загальної інформації про пропозиції за заробітними платами у межах розділу спеціалізації, без урахування таких якісних показників, як розмір, статус і галузь компаній, що пропонують вакансії, та рівень вимог до кандидатів.


Твір за поемою гамалія.
Дефіцит професіоналів. Помірний конкурс