Чому в такому гарному світі існує зло?

Категорії “добра” і “зла” відносяться до вічних філософських проблем людства. Скільки існує людина – поруч неї зажди добро і зло. І від сили волі людини залежить, в яку сторону вона зробить свій крок. Так і герої оповідання зіткнулись з цією проблемою. Незнайомий хлопчик Митько викликав спочатку у нашого героя добрі враження, довіру, але його надмірна наполегливість виманити у малюка ключ насторожила. І він розплакався…

Ображена Маленька людина не може усвідомити, чому у світі існує зло. Чому одні люди – добрі, хороші,

чесні, турботливі, а інші – роздратовані, недоброзичливі, гнівні, нечесні? Як розпізнати тих чи інших людей, коли вони маскуються за посмішкою чи турботливістю? Так, світ неоднозначний. І кожен з нас робить добрі і недобрі вчинки. Чому? Мабуть тому, що не завжди ми керуємося почуттям любові до людей, до країни, до себе. “Возлюби ближнього твого, як себе самого”,- вчить нас біблійна мудрість. А чи завжди ми слідуємо їй? Зло від нашої нетерпимості, нелюбові, від нашого егоїзму, заздрощів, нечесних вчинків. Перетворити зло на добро можна лише любов’ю. Любов робить людину творцем добра.

У світі, на жаль, багато і добра, і зла. І, як не прикро, творить їх людина. Тому, на мою думку, треба навчитися розпізнавати їх і зробити власний вибір у бік добра. Я вірю, що добра у світі більше, а творити добро є смислом людського життя.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір-опис моя улюблена вулиця.
Чому в такому гарному світі існує зло?