Чи сучасно бути скромним?

У народі існує вислів: “Скромність прикрашає людину”. Та чи не застарів цей вислів? Бо, як ми знаємо, з часом пріоритети у людей змінюються, і думки, що були актуальними чверть століття тому, вже не мають підтримки наступних поколінь.

Для початку з’ясуємо, що таке скромність. На мою думку, скромна людина повинна вести себе стримано та толерантно, не вихвалятися перед іншими, бути з усіма ввічливою і тд. Тобто, скромність – це дотримання всіх морально-етичних норм суспільства.

У наш час, скромні люди почали зустрічатися дедалі

менше. Особливо ця тенденція до зниження простежується у сучасної молоді, яка таким шляхом намагається себе самовиразити. Більше скромних серед людей середнього та похилого віку. Вони вже мають певний життєвий досвід, та усвідомлюють, що така риса як скромність допомагає знайти спільну мову з багатьма людьми та тримати з ними дружні відносини.

Я вважаю, що скромні люди заслуговують великої поваги. Але інколи інші тримаються осторонь них, так як вважають їх нудними, одноманітними та замкненими у собі. Та моя життєва позиція така: скромність є тільки позитивною характеристикою людини і дійсно прикрашає її. Вона не залежить від часу: скромні люди завжди були, є і будуть. І особисто мені приємно спілкуватися з людиною, яка не перебиває, уважно слухає та толерантно відноситься до всіх оточуючих.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір майбутня професія юрист.
Чи сучасно бути скромним?