Чи цікаво ми живемо? (Твір дискусійного характеру)

Розміщено від Tvіr в Суббота 29 мая

На перший погляд, кожен мій шкільний день схожий на інший. Уроки, школи, дім, де знову заняття за письмовим столом. Потім – телевізор або комп’ютер, спілкування з товаришами у дворі. Щось особливе пригадати важко. Проте друзі на нудьгу не скаржаться.

А я подумав: що означає жити цікаво? На цю тему нещодавно у нас була класна година – дискутували. Запитали, наприклад, Микиту Бєлова, що цікавого відбувається в його житті. Микита сказав, що для нього кожен день приносить щось несподіване, а значить –

той день цікавий. А ще хлопець відкрив у собі здібності.

– Тільки не глузуйте з мене, – попередив нас Микита, – бо більше нічого не скажу. Я захопився ліпленням з пластиліну. А почалося все з того, що треба було допомогти Семену, моєму молодшому братові, виліпити двох казкових героїв – Вовка та Лисицю. Захопився сам і Сеньку теж заохотив. А тепер без пластиліну себе не уявляю. У мене вдома ціла колекція наших робіт. Якщо схочете, дещо принесу, покажу.

Виявилося, що мої однокласники відкрили у собі якісь таланти і розвивають їх.

Степан Мамонтов вчиться грати на акордеоні – на шкільних концертах його можна почути.

Катерина Романова малює і пише вірші – вона навіть ілюструє свої твори. Настя Рудич співає.

Я не відкрив у собі жодної здібності, але я не вважаю, що моє життя нецікаве, похмуре.

По-перше, мені цікаво вчитися у школі. Готуючи уроки, я користуюся Інтернетом. Є в моїй домашній бібліотеці словники, енциклопедія.

По-друге, раз на місяць ми з батьками йдемо до театру. Особливо мені подобаються вистави у театрі ляльок.

По-третє, разом із батьком займаюсь зимовим купанням у річці. Ось вже пішов другий сезон, як я “моржую”. А хіба життя моїх батьків не цікаве? Батько грає на гітарі й співає, сам написав кілька пісень. Мама – чудовий кулінар, і на свята нас балує диво-кулінарними новинками. Одне слово, людина сама знаходить собі заняття до душі. І тільки від неї залежить, як пройде її день – нудно чи ні.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Сімейне щастя в родині хельмерів не склалося.
Чи цікаво ми живемо? (Твір дискусійного характеру)