Байка про справедливість

Мій дядько дуже розумний! Коли він приходить до нас в гості, часто розповідає різні історії. Вчора знову так і було. Як тільки дорослі поїли і вийшли в сад, ми з братом примчалися до дядька і попросили відповісти на питання: «Чи завжди добро перемагає зло?»

Дядько відповів:

– У дитячих казках добро перемагає зло. Але життя не казка. Трапляється всяке. Я розповім вам притчу.

«Йшов мисливець по лісу, раптом бачить: дерево впало на дорогу і придавило змію. Підійшов мисливець до змії, а та благає його: «Врятуй мене, я вже другу добу тут лежу,

вмираю, підведи дерево».

Мисливець підвів дерево, вислизнула змія, обвила ногу мисливця і готується укусити. Змолився мисливець: «Що ж ти робиш, адже я тебе від смерті врятував?»

«На те я і змія» – відповіла вона. Тут на щастя мисливця пробігала мимо лиса. Просить мисливець лисицю розсудити, хто має рацію з них. А лисиця зробила вигляд, що нічого не зрозуміла, і просить, щоб змія знову під дерево лягла. Придавив мисливець змію деревом і більше рятувати не став, пішов своєю дорогою, залишивши змію вмирати».

Як ви думаєте, що тут перемогло? Я вважаю, що справедливість.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір на тему чи може інтернет замінити книжку.
Байка про справедливість